Asistent/ka správního střediska

  • Ostrov

Pracovní místo ( Asistent/ka správního střediska ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň: obsluha telefonní ústředny, interní a externí pošta, zajišťování služeních cest, vydávání objednávek, organizace firemních akcí, vydávání firemních novin, správa registru smluv, správa zasedacích místností.

Požadavky: ÚSO s maturitou, pokročilá znalost anglického jazyka, řidičský průkaz skup. B.
Uživatelská znalost PC – MS Office podmínkou. Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost.

Nabízíme: Odpovídající mzdové ohodnocení. Zaměstnanecké benefity – příspěvek na závodní stravování, dotované nápojové automaty, příspěvek na penzijní připojištění. Příspěvek na cestu do práce. Firemní tábory, sportovní a kulturní akce. Stabilní pracovní místo.
Volné místo asistent/ka správního střediska pro lokalitu Ostrov.