Dělník/dělnice klempířské výroby

  • Novosedlice

Pracovní místo ( Dělník/dělnice klempířské výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Dělník klempířské výroby (dílenská výroba stavebních prvků z hliníku, dílna je vybavena hydraulickými nůžkami, hydraulickým ohraňovacím lisem, výstředníkovými lisy, speciálními stroji na ohýbání a tvarování prvků, součástí výroby je svařování hliníku, povrchová úprava je zajišťována ve vlastní práškové lakovně a vypalovací peci)
Praktickou znalost práce na uvedeném strojním vybavení, možnost zaučení
Znalost užití strojů a strojního vybavení
Schopnost práce s hliníkem, jeho tvářením a opracováním
Praxe v oboru vítána (přínos zkušeností bude oceněn)
Řidičské oprávnění min. skupiny B
Aktivní přístup při zavádění nových výrobků
Flexibilitu a loajalitu
Nabízíme: stravenky, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění
V případě zájmu se hlásit telefonicky Po - pá 7 - 15,30 hod nebo e-mailem
Volné místo dělník/dělnice klempířské výroby pro lokalitu Novosedlice.