Administrativní pracovník / asistent/ka

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Administrativní pracovník / asistent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabízíme zajímavou práci s možností osobního růstu a dalšího vzdělávání.
Požadavky:
- min. středoškolské vzdělání s maturitou
- znalosti s prací na PC
- znalost cizích jazyků výhodou
- Prozákaznický přístup, ochota učit se novým věcem a spolupracovat v týmu
- Pracovitost, smysl pro pořádek a pozitivní přístup
- ŘP sk. B
Náplň práce:
- Administrativní podpora vedení společnosti
- Údržba zázemí společnosti (kancelář, jednací místnost, ..)
- Objednávání materiálů a ubytování pro zaměstnance
- Uzavírání kupních smluv na automobily a administrativa s tím spojená
- Komunikace s dodavateli
- Další ad hoc splnitelné úkoly pro zpestření
Zaměstnanecké výhody: práce v malém týmu, osobní přístup, firemní mobil, několikrát ročně společné hrazené aktivity s dobrovolnou účastí, prémie, příspěvek na dopravu, telefon, počítač
První kontakt emailem.
Pozice je vhodná i pro absolventy.
Volné místo administrativní pracovník / asistent/ka pro lokalitu Česká Lípa.