POMOCNÝ KUCHAŘ / KUCHAŘKA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( POMOCNÝ KUCHAŘ / KUCHAŘKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP plný na dobu neurčitou, pracovní doba krátký, dlouhý týden (9:00 - 21:00, pá + so do 22:00 hod, ne do 17:00), nástup možný ihned,
- Požadujeme: pečlivost, samostatnost, pracovitost, výhodou praxe v kuchyni
- Nabízíme: práci v příjemném stabilním kolektivu a rodinném prostředí, stravenky, příspěvek na ošacení, roční odměny
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem. Kontaktní osoba: Mukařovská Kateřina, e-mail: mukarovska@gmail.com
Volné místo pomocný kuchař / kuchařka pro lokalitu Hradec Králové.