LABORANT / LABORANTKA V POLOPROVOZU

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( LABORANT / LABORANTKA V POLOPROVOZU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- Místo výkonu práce: Bratří Štefanů č.p. 1070/75a, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové
- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Náplň práce: obsluha brusného kamene, laboratorní pily, laboratorního lisu, homogenizátoru, míchaček a dalších laboratorních a poloprovozních zařízení, základní příprava vývojových vzorků na poloprovozní lince, péče o sklad surovin, sklad laboratorních vývojových vzorků
laboratorní práce vývojového a výzkumného charakteru, sledování užitných vlastností, provádění a zajišťování rozborů a zkoušek, vedení příslušné dokumentace, spolupráce s úseky výroby a technologie
- Požadujeme: ochota k fyzicky náročnější, manuální práci s kamenem, SŠ vzdělání - výuční list nebo maturita (obor kameník, truhlář, nástrojář výhodou, nikoli podmínkou), uživatelská znalost práce na PC - Word, Excel, samostatné myšlení a učenlivost, rozhodnost, schopnost přijmout odpovědnost, schopnost práce v týmu
- Nabízíme: motivující mzdu s měsíčními i kvartálními prémiemi, stabilní práci v rostoucí firmě s dobrým jménem a kvalitním výrobkem, práci na dvě osmihodinové směny (ranní od 6 - 7:00, odpolední od 9 - 10:00, střídání dle domluvy), benefity - stravenky, týden regeneračního volna navíc, příspěvek na dopravu, benefitní body, příspěvek na penzijní připojištění, očekávaný nástup srpen/září 2019
- V případě zájmu kontaktujte: Pardusová Jana Mgr., tel.: 731 420 614, email:pardusova@technistone.cz
Volné místo laborant / laborantka v poloprovozu pro lokalitu Hradec Králové.