IT TECHNIK JUNIOR

  • Bruntál

Pracovní místo ( IT TECHNIK JUNIOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Bruntál
Pracovní doba je od 7 do 15 hodin v pružném režimu.
POŽADAVKY:
- Minimálně SŠ nebo VOŠ
- Praxe v oboru IT je výhodou, nikoliv podmínkou
- Základní znalost AJ
- Smysl pro zodpovědnost, spolehlivost
- Aktivita, samostatnost
- Ochota učit se novým věcem
- Komunikativnost
- Servisně orientovaný
- Schopnost spolupráce napříč odděleními

NÁPLŇ PRÁCE:
- PC stanice - nákup nových, konfigurace, správa, zajišťování servisu
- Síťové prvky - nákup, konfigurace, plánovaná údržba
- Tiskárny - nastavení a instalace, zajištění servisu u dodavatelů
- Základní podpora uživatelů
- Termotransferové tiskárny - instalace a konfigurace nových tiskáren, zajištění provozu
- Čtečky čárového kódu - nastavení připojení Wifi, nastavení přihlášení, testy
- Čidla napojená na IT zařízení ve výrobě
- Administrace přístupů do budov/prostor společnosti přes RFID karty

DRUH PRACOVNÍHO POMĚRU:
- plný pracovní úvazek
- doba neurčitá
- 3-měsíční zkušební doba

NABÍZÍME:
- práci v perspektivní společnosti, jistotu práce a výdělku, příjemné moderní prostředí
- možnost odborného i karierního růstu
- motivující mzdové podmínky
- firemní benefity: měsíční motivační odměny ve výši 8% tarifní mzdy, kvartální a roční prémie, příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, a jiné

PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP: ihned nebo po dohodě
měsíční motivační odměna, roční prémie, příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, možnost ubytování s příspěvkem zaměstnavatele a jiné.
Hlásit se na e - mail : monika