specialista on-line junior

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( specialista on-line junior ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Česká mincovna, a.s. je exkluzivní dodavatel oběžných mincí pro ČNB, výrobce a prodejce pamětních mincí a medailí, dárkového zboží z drahých kovů a investičního zlata.

Do stávajícího marketingového týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici specialista on-line junior se zaměřením na podporu internetového obchodu a produktu.

Základní náplň práce:

o příprava podkladů pro nové produkty
o správa dokumentů týkajících se komunikace s výtvarníky
o drobná administrativa a komunikace s dodavateli dle zadání
o příprava prezentací v PPT
o příprava podkladů a aktualizace e-shopu www.ceskamincovna.cz
o spolupráce na projektech v rámci e-shopu a online podpory (sociální sítě, online kampaně, email marketing)
o vytváření nového obsahu na e-shopu dle zadání
o koordinace produktových materiálů
o SEO optimalizace webu dle zadání
o aktualizace firemní prezentace na reklamních serverech

Požadujeme:

o SŠ/VŠ vzdělání
o administrace webů, internetových obchodů výhodou
o dobrá uživatelská znalost PC, MS Office
o znalost IS Helios výhodou
o znalost anglického jazyka
o preciznost, pečlivost, spolehlivost, komunikativnost
o organizační schopnosti a týmový duch
o řidičský průkaz B

Nabízíme práci pro českou výrobně-obchodní společnost, možnost seberealizace, motivující platové podmínky a zaměstnanecké benefity.

V případě, ža Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.

S vítězem výběrového řízení bude sepsána smlouva na dobu určitou (1 rok) s možností změny na dobu neurčitou.

Odesláním žádosti o