ELEKTROMECHANIK / ÚDRŽBÁŘ VÝROBNÍHO ZAŘÍZENÍ, ZÁVOD PETŘVALD

  • Petřvald

Pracovní místo ( ELEKTROMECHANIK / ÚDRŽBÁŘ VÝROBNÍHO ZAŘÍZENÍ, ZÁVOD PETŘVALD ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost The Candy Plus Sweet Factory, jeden z největších výrobců cukrovinek v České republice, výrobce oblíbených bonbonů značky PEDRO, JUICE GUMMY, hledá vhodného uchazeče na pozici:

ELEKTROMECHANIK / ÚDRŽBÁŘ VÝROBNÍHO ZAŘÍZENÍ

Hlavní pracovní činnosti:

Údržba výrobních linek
Opravy na úrovní mechaniky a elektro
Servis výrobních zařízení
Účast na projektech automatizace a robotizace výroby
Práce ve směnném provozu

Požadujeme:
Vzdělání v oboru STROJAŘ NEBO elektro - Elektrotechnické vzdělání,
Zkušenost s údržbou výrobních strojů
Základní znalosti v oblasti automatizace
Vyhláška 50 min. §6 - VÝHODOU
Ochota zdokonalovat se a vzdělávat se v oblasti průmyslové automatizace

Nabízíme:

Stabilní zázemí a práci v perspektivní a dynamicky se rozvíjející výrobní společnosti se stálým růstem
Mzdové ohodnocení s přihlédnutím ke zkušenostem kandidáta a výkonnosti
Týden dovolené navíc
Možnost dalšího vzdělávání, rozvoje a karierního postupu
Nástup dle dohody, možno i ihned

Pro získání více informací kontaktujte personální oddělení, tel: 518 398 765
Volné místo elektromechanik / údržbář výrobního zařízení, závod petřvald pro lokalitu Petřvald.