Elektromechanik

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Elektromechanik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
- provádí opravy výrobků a záznamy o opravě
- odpovídá za úplné a kvalitní provedení opravy
- vystavuje požadavek na náhradní díly pro opravy, zajišťuje jejich evidenci a uskladnění
- zodpovídá za řádnou evidenci skladovaných výrobků
Kvalifikační a další požadavky:
- SOU nebo SOŠ vzdělání obor elektrikář
- praxe na obdobné pozici výhodou
- vhodné pro absolventy
- nutná min. vyhláška 50/78 sb. §6 (v případě absolventa postačuje §5)
- znalost práce na PC, znalost SAP výhodou
- zručnost, pečlivost
- schopnost samostatné práce
- flexibilita, spolehlivost
Nabízíme:
- zaměstnání ve stabilní společnosti
- nadprůměrné platové ohodnocení
- 13. plat
- firemní benefity (Flexi pass aj.)
- Sick days (zdravotní volno)
Zpočátku smlouva na dobu určitou 12 měsíců, po vzájemné spokojenosti možnost prodloužení na dobu neurčitou.
První kontakt emailem.
Volné místo elektromechanik pro lokalitu Česká Lípa.