Nástrojař

  • Šluknov

Pracovní místo ( Nástrojař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Plaston CR, s.r.o., Královská 1972, Šluknov
Nástup možný ihned.

Kvalifikační požadavky
• SOU, SO ve strojírenském oboru
• Praxe na obdobné pozici - podmínkou
• Znalost čtení výkresové dokumentace
• Znalost problematiky montáže a údržby forem na lisování plastů - výhodou
• Jeřábnický a vazačský průkaz - výhodou
• Řidičský průkaz - skupiny B

Předpoklady uchazeče
• Manuální zručnost
• Velký míra odpovědnosti
• Důslednost a spolehlivost
• Týmový přístup - spolupráce při řešení problémů

• Opravy, montáž a údržba vstřikovacích forem na plasty
• Broušení, soustružení, frézování, leštění a dolícování
• 3-směnný provoz

Nabízíme: Příspěvek na stravování, Příspěvek na penzijní pojištění, odměny za doporučení nového zaměstnance, firemní akce a mnoho dalšího

Kontaktní osoba: Brücknerová Nikola, tel. +420 773 743 727, nikola.brucknerova@plaston.com
Volné místo nástrojař pro lokalitu Šluknov.