Specialista péče o klienty

  • Tábor

Pracovní místo ( Specialista péče o klienty ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co budete dělat - starat se o přidělené klienty, potvrzovat domluvené schůzky od našeho call centra, plnit požadavky klientů, osobně se setkávat s našimi klienty, rozvíjet portfolio vlastních klientů, realizovat obchody, vzdělávat se s podporou manažera, reprezentovat mezinárodní stabilní skupinu, která mění svět financí, využívat znalosti a dovednosti, které Vám předáme, Home office.

Očekáváme - komunikativnost, spolehlivost a příjemné vystupování, nadšení pro práci s lidmi, prodejního ducha, vítány jsou zkušenosti s obchodem a chuť uplatnit své nápady, SŠ/SOU s maturitou, čistý trestní rejstřík, řidičský průkaz sk. B.
Co můžete očekávat Vy - Skutečné finanční zajištění bez stropu, který by omezoval Vaši práci, kvalitní podpůrné materiály včetně softwaru pro sjednávání on-line produktů, volnou ruku, home office - řídíte si svůj pracovní čas i aktivity, vedení a podporu zkušeného týmového manažera (nejen po dobu adaptace), odborné vzdělávání v různých oblastech Vaší profese, otevřenou cestu ke kariéře manažera nebo k dalším profesím v rámci společnosti, bonusový program, motivační benefity, pro svou práci dostanete vlastní klienty a další schůzky Vám domluví naše callcentrum, dostatečně široké portfolio produktů k pokrytí všech potřeb klientů.
Proč pracovat v NN? Měníme svět pojišťovnictví, pojďte do toho s námi.
Kontakt e-mailem, telefonicky.
Volné místo specialista péče o klienty pro lokalitu Tábor.