Vedoucí zdravotního úseku a sociálního úseku

  • Černovice

Pracovní místo ( Vedoucí zdravotního úseku a sociálního úseku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry dle ust. § 5 zákona č. 96/2004 Sb.
organizační a řídící předpoklady
schopnost dobré komunikace, umění jednat s lidmi
vysoká flexibilita a spolehlivost
ochota dále se vzdělávat
trestní bezúhonnost
zdravotní způsobilost
uživatelská znalost programu MS OFFICE
Nabízíme:
hlavní pracovní poměr, 25 dnů dovolené, příspěvek na stravování, plat od (dle platných platových tabulek) + osobní ohodnocení + příplatky dle zákoníku práce, mimořádné odměny, možnost využití zaměstnaneckého mobilního tarifu.
Výhodou zájemců je:
zkušenosti v práci se seniory
osobnostní předpoklady pro práci s cílovou skupinou služby
orientace v problematice sociálních služeb
Součástí písemné přihlášky bude:
ověřená kopie dokladu o dosaženém vzdělání
výpis z rejstříku trestů (ne starší 3 měsíce)
strukturovaný životopis včetně tel. nebo e-mailového spojení
souhlas s provedením psychologických testů
souhlas s nakládáním s osobními údaji v rámci výběrového řízení
písemná představa o pozici, na kterou je přihláška podána (v rozsahu 1 strana formátu A4)
Přihlášky do výběrového řízení označené NEOTEVÍRAT - VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ zašlete na adresu, na email, nebo osobně doručte nejpozději do 31.7.2019 do 15:00 hod. Případné možné prodloužení termínu pro podání přihlášky do výběrového řízení si ověřte telefonicky.
adresa: Centrum sociálních služeb Domažlice, p.o., Baldovská 583, 344 01 Domažlice.
Email: personalni@cssdomazlice.cz.
Případné dotazy na telefonu: 379 412 716 (personální).
Volné místo vedoucí zdravotního