technik výroby

  • Strmilov

Pracovní místo ( technik výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kores Europe s.r.o.
mezinárodní společnost s vedoucím postavením na trhu v oblasti výroby a prodeje kancelářských a školních potřeb hledá pro výrobní závod ve Strmilově (okres Jindřichův Hradec) vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:
TECHNIK VÝROBY
Hlavní úkoly:
kontrola technologických postupů a spolupráce při tvorbě nových technologických postupů; dodržování pracovních postupů; optimalizace pracovních procesů; odstraňování a řešení vzniklých situací ve výrobním procesu - odstraňování vzniklých závad; zajišťování výkresové dokumentace na výrobu nových nebo náhradních dílů technologických linek; spolupráce při opravách a vylepšení strojů

Naše požadavky:
- min. SŠ vzdělání s maturitou v technickém oboru - strojní zaměření výhodou
- orientace ve výkresové dokumentaci, znalost technického měření
- základní znalost práce s AutoCAD / DesignCAD či jiném 3D SW
- pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost a schopnost samostatné i týmové práce
- zkušenosti ve výrobní společnosti výhodou
- schopnost práce v týmu
- znalost MS Office
- komunikace v AJ nebo NJ - výhodou

Nabízíme:
- zajímavou práci v mezinárodní společnosti
- mzdové ohodnocení podle dosaženého vzdělání a praxe
- náborový příspěvek
- jazykové kurzy
- životní/penzijní pojištění pro stálé zaměstnance
- pět dní placeného volna navíc
- příspěvky na stravování
- nástup dohodou
Písemné nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na email: HR@kores.cz
Náborový příspěvek, zdravotní volno, příspěvky na ŽP/PP, jazykové kurzy
Volné místo technik výroby pro lokalitu Strmilov.