Výživový poradce - Nutriční terapeut

  • Kyjov

Pracovní místo ( Výživový poradce - Nutriční terapeut ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Masarykovo náměstí 59/35, 697 01 Kyjov. Nabídka DLOUHODOBÉ BRIGÁDY nutriční terapeut/Výživový specialista pro město KYJOV! Nabídka je vhodná pouze jako přivýdělek pro lidi z Kyjova a blízkého okolí.
Co Vás čeká: kompletní školení a certifikace v rámci konceptu Its my life! a.s., individuální poradenství v rámci redukčního programu i po jeho ukončení, péče o nové i stávající klienty, práce s PC, interním software, InBody přístrojem. Požadujeme: zájem o výživu a zdravý životní styl, pracovitost, samostatnost, spolehlivost a důslednost, organizační a komunikační schopnosti , zájem o práci s lidmi,flexibilitu a ochotu učit se novým věcem. Náplň práce:
vytváření redukčních plánů dle programu Its my life! měření klientů na přístroji InBody a následné vyhodnocení výsledků, komunikace a podpora klientů během redukčního programu i po jeho ukončení. Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení,důkladné zaškolení v rámci konceptu firmy Its my life! Příjemné a moderní prostředí, dlouhodobou a perspektivní spolupráci. Práce je vhodná pro osoby s částečným invalidním důchodem. Práce jako přivydělek!!! Podmínka : časová flexibilita. Sleva na hubnoucí program Kontakt na tel. 777 356 504 od 8:00 do 18:00 hod, na mail: sarahtrnovcova28@seznam.cz a osobně po tel. domluvě.
Volné místo výživový poradce - nutriční terapeut pro lokalitu Kyjov.