Konstruktér-projektový vedoucí

  • Blatnice pod Svatým Antonínkem

Pracovní místo ( Konstruktér-projektový vedoucí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Blatnice pod Sv. Antonínkem 866. Nabízíme práci na oddělení Konstrukce, jedná se o zajímavou práci v oboru strojírenství, komunikaci se zahr. zákazníky a tvorba výkresů, řízení projektů týkající se výrobků, vyráběných v naší společnosti pro ropný průmysl. Požadujeme: vzdělání min. střední s maturitou, znalost anglického jazyka slovem i písmem na komunikativní úrovni, aktivní znalost Solidworks nebo jný konstrukční program, komunikativnost, práce v týmu, samostatnost, pečlivost, spolehlivost. PP na dobu určitou s možností prodloužení. Základní mzda, po zkušební době možnost navýšení. 23 dní dovolené, stravenky, očkování proti chřipce, stravenky, kulturní a sportovní akce pro zaměstnance, bonusy při os. výročí zaměstnanců, za odpracované léta ve firmě dovolená navíc, nabízíme zázemí přátelského kolektivu, možnost ubytování. Kontakt na tel. 778 404 070 od 7-15:30 hod, na mail: jitka.cichova@seiko-flowcontrol.com, osobně.
Volné místo konstruktér-projektový vedoucí pro lokalitu Blatnice pod Svatým Antonínkem.