asistent/ka pedagoga

  • Lutopecny

Pracovní místo ( asistent/ka pedagoga ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Lutopecny
- Požadujeme: Splnění kvalifikačních předpokladů dle zákona 563/2004 Sb. v platném znění - kvalifikační kurz pro asistenta pedagoga nebo pedagogické vzdělání, Bezúhonnost (uchazeč doloží při výběrovém řízení), Zdravotní způsobilost (uchazeč doloží při výběrovém řízení)
- Další požadavky: Uživatelská znalost MS Word a MS Excel, Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou
- úvazek 0,75, mzdové rozpětí od 12 922,- Kč do 18 195,- Kč, předpokládaný nástup do zaměstnání je dne 1.9.2019
- Pokud máte zájem o toto pracovní místo, zašlete prosím do 30.6. 2019 svůj aktuální strukturovaný životopis e-mailem na mslutopecny@centrum.cz. Do předmětu e-mailu uveďte VŘ asistent pedagoga. K výběrovému řízení (pohovoru) budete vyzváni.
Volné místo asistent/ka pedagoga pro lokalitu Lutopecny.