pekař/ka - prodavač/ka - výroba a prodej pizzy, gyrosu

  • Boskovice

Pracovní místo ( pekař/ka - prodavač/ka - výroba a prodej pizzy, gyrosu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Prvotní kontakt dohodnout na t.č. 775 619 118 - p. Tomáš Béza.

CO NABÍZÍME? DOBŘE PLACENOU A PŘITOM ZAJÍMAVOU PRÁCI V BOSKOVICÍCH-stánek před Kauflandem.
Je pro tebe důležitý smysl toho, co děláš? Nebaví tě pracovat pro nadnárodní společnosti, na pásu, nebo pro někoho, koho jsi v životě neviděl/a? Baví tě stále něco klohnit? Máš rád/a lidi a těší tě, když někomu tvé jídlo chutná? Povídáš si rád/a? Pak seš náš člověk a zveme tě mezi sebe do ŠPIZZA rodiny!! Jsme nadšenci, kteří od prvosurovin vyrábí pizzu, gyros a nově také burgery. Vše bez polotovarů.
Na našich stáncích je pořádný cvrkot a sedat si ani nemá smysl (proto tu nemáme židle). Chodíme na krátké, zato intenzivní směny, na kterých bývá veselo. Zkrátka šrumec a frmol, to je to, co nás baví! No a po práci se občas scházíme i na skleničku, protože si rozumíme a jsme zkrátka z jednoho těsta!
Opusť vyjeté koleje a stojatou vodu, změna je ŠPIZZA!

POŽADUJEME: příjemné vystupování, schopnost navázat spontánní rozhovor, zručnost, trpělivost, týmovost, zkrátka šikovné ruce a dobrou hlavu.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, vánoční odměny, po 3 letech 5 dnů dovolené navíc.
Volné místo pekař/ka - prodavač/ka - výroba a prodej pizzy, gyrosu pro lokalitu Boskovice.