úředník/úřednice majetkového odboru - investiční technik

  • Strakonice

Pracovní místo ( úředník/úřednice majetkového odboru - investiční technik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

úředník / úřednice majetkového odboru Městského úřadu Strakonice
- investiční technik
Druh práce: příprava, realizace investičních akcí, shromažďování a vyhodnocování požadavků na výstavbu, stanovování optimálních způsobů realizace a zpracovávání zadávacích listů, zpracování návrhů investičních plánů, příprava výběrových řízení investičních akcí po věcné stránce, provádění technického dozoru stavebníka, příprava a zajišťování dokumentace pro stavební povolení, zadávání a kontrola veřejných zakázek malého rozsahu
Místo výkonu práce: Městský úřad Strakonice a správní obvod ORP Strakonice
Předpokládaný termín nástupu: dle dohody
Pracovní poměr: na dobu neurčitou
Platové zařazení: platová třída 9 až 10 dle NV č. 341/2017 Sb., v platném znění (příloha č. 2)
(18 230 Kč – 29 740 Kč dle úrovně dosaženého vzdělání a délky započitatelné praxe + příslušné příplatky)
Předpoklady pro vznik pracovního poměru:
- způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, věk minimálně 18 let, zdravotní a odborná způsobilost
Požadavky:
- vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu, vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou stavebního zaměření
- znalost práce na PC
- řidičský průkaz skupiny B
- komunikativní schopnosti a profesionální vystupování
- uvítáme praxi v oboru stavebnictví
Přihlášku je možno předkládat pouze v písemné formě a musí obsahovat:
- jméno, příjmení, titul uchazeče
- datum a místo narození uchazeče
- státní příslušnost uchazeče
- místo trvalého pobytu uchazeče
- číslo občanského průkazu nebo dokladu o povolení pobytu, jde–li o cizího státního občana