Klientský pracovník se svěřenými klienty

  • Ostrava

Pracovní náplň

Pracoviště: Poděbradova 3128/56, Moravská Ostrava
1. kontakt e-mailem radim.lindovsky@cmss-oz.cz, do předmětu prosím uveďte klientský pracovník - Ostrava.

Požadavky:
- máte zkušenosti s prodejem
- máte rádi komunikaci s lidmi
- výzvy berete jako příležitost a hledáte způsoby, jak dosáhnout zadaného cíle
- máte chuť se sami vzdělávat a rozvíjet
- máte chuť si vydělávat slušné peníze za dobře odvedenou práci

Co vám nabízíme:
- práci v zavedené kanceláři včetně portfolia našich klientů, o které se budete dlouhodobě starat a poskytovat jim servis
- nadstandartní platové ohodnocení včetně zajímavých motivačních prvků
- plně hrazené školení v naši obchodní akademii
- zázemí silné finanční společnosti
- práce v centru Ostravy

Zaměstnanecké výhody: čtvrtletní bonusy, účast na motivačních insentivech, zvýhodněné firemní produktové balíčky
Volné místo klientský pracovník se svěřenými klienty pro lokalitu Ostrava.

Nabízíme

Nástup možný od: 01. 08. 2019
Směnovost: Pružná pracovní doba