STRÁŽNÍK MĚSTSKÉ POLICIE

  • Písek

Pracovní místo ( STRÁŽNÍK MĚSTSKÉ POLICIE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁSTUP DLE DOHODY
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
NÁPLŇ PRÁCE:
- Zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku, ochrana bezpečnosti osob a majetku, dohled nad dodržováním pravidel občanského soužití atd., dle zákona 553/1991 Sb., o obecní policii, v platném znění.

POŽADAVKY na uchazeče dle zákona o obecní policii a požadavky Městské policie Písek:
- fyzická osoba, která dosáhla minimálně 21 let věku, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, spolehlivost, zdravotní a tělesná způsobilost.
POŽADOVANÉ DOVEDNOSTI:
- znalost práce s PC (MS Office - Excel, Word, PowerPoint), řidičský průkaz skupiny B, základy cizího jazyka AJ, NJ, RU - výhodou, komunikativní schopnosti, samostatnost v rozhodování, přesnost, spolehlivost, psychická odolnost, fyzická připravenost, zbrojní průkaz sk. D - výhodou.
ŽADATEL MUSÍ SPLNIT TYTO PODMÍNKY:
- fyzická připravenost (sed - leh, kliky, motorický cvik, člunkový běh, běh na 1 000 m, běh 4x 10 m, plavání), pohovor (jeho účelem je zjistit všeobecné znalosti a přehled žadatele), testy psychické způsobilosti (psychologické vyšetření). zdravotní prohlídka
NÁLEŽITOSTI PŘIHLÁŠKY JSOU:
- jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu (adresa současného bydliště, pokud je odlišná od místa trvalého pobytu), číslo občanského průkazu, datum a podpis.
K PŘIHLÁŠCE PŘIPOJTE:
- strukturovaný profesní životopis, ve kterém uvedete údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností (viz další požadavky), originál nebo úředně ověřenou