Dispečer - speditér

  • Pohořelice

Pracovní místo ( Dispečer - speditér ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt: telefonicky (08:00-16:00), e-mailem nebo osobně (po domluvě)

Společnost OD Trans s.r.o. je mladou expandující firmou, která se zabývá přepravou zboží. Do svého týmu hledáme kolegy, kolegyně na pozici Dispečera-speditéra. Zkušenosti nejsou nezbytně nutné, zaučíme ve všem co je pro práci potřeba. Vítáme nadšení, chuť a vůli být aktivní!

Požadavky
- rozhodnost, rychlost, spolehlivost
- znalost práce na PC
- znalost jazyka (AJ, NJ) výhodou
Nabízíme
- motivující platové ohodnocení
- práci v expandující společnosti
- garance růstu profesních i osobních dovedností
- aktivní vyhledávání zakázek
- komunikace s dopravci a zákazníky
- řešení zakázek, dohled nad jejich realizací
- vedení příslušné dokumentace a evidence
Benefity
- mobilní telefon a notebook k výkonu práce
- bonusový motivační systém
Těšíme se na Vás
Volné místo dispečer - speditér pro lokalitu Pohořelice.