pracovník/ce údržby (zámečník, svářeč)

  • Kroměříž

Pracovní místo ( pracovník/ce údržby (zámečník, svářeč) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Těšnovice
- pracovní náplň: údržba stávajících zemědělských technologií
- Požadavky: vyučení, platný svářečský průkaz pro svařování elek. obloukem výhodou-možnost rekvalifikace přes zaměstnavatele, vhodné i pro absolventy
- Nabízíme: výše uvedená mzda, nástupní bonus 20 000 Kč (splatný ve 3 splátkách), dle dosažených výsledků možnost ročních odměn (13. plat), bonusový program společnosti po odpracování minimálně 1 roku (příspěvek na penzijní připojištění, na obědy, na rekreaci, na vzdělávání a zdraví) až 2716,-Kč/měs, nástup možný ihned, plný pracovní úvazek
- Kontakt telefonicky Po-Pá (6:00 - 14:30 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: josef.marek@szp.cz
Volné místo pracovník/ce údržby (zámečník, svářeč) pro lokalitu Kroměříž.