Řidič vysokozdvižného vozíku

  • Čáslav

Pracovní místo ( Řidič vysokozdvižného vozíku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro naše oddělení obrobny hledáme šikovného a komunikativního kolegu/kolegni na pozici řidiče vysokozdvižného vozíku a paletového vozíku. Se zaškolením pomůžeme.
Řidič VZV
Náplň práce:
. Skládání obalového materiálu
· Příprava beden, páskování, navážení odlitků na pracoviště
· Komunikace s mistry
Požadujeme :
· Vzdělání: vyučení v oboru
· Ochota pracovat ve 12ti hodinových směnách (turnus)
· Průkaz VZV výhodou
· Možné i pro absolventy
· Práce s PC
· Zručnost, komunikativnost, spolehlivost
Nabízíme:
· Stabilní zázemí nadnárodní společnosti
· Zajímavé platové ohodnocení
· Každoroční valorizace platu
· 5 týdnů dovolené
· Dotované závodní stravování
· Placené vzdělávání
· Firemní akce
Volné místo řidič vysokozdvižného vozíku pro lokalitu Čáslav.