Konzultant/ka prodeje mobilních telefonů

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Konzultant/ka prodeje mobilních telefonů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KONZULTANT/KA PRODEJE MOBILNÍCH TELEFONŮ
POŽADUJEME: aktivní přístup, prezentaci prodejny, příjemné vystupování, sledování vývoje trhu mobilních telefonů, znalost práce na PC. Výhodou jsou zkušenosti s prodejem, praxe na stejné pozici nebo ve stejném odvětví, nikoliv podmínkou. Výhodou je také řidičský průkaz sk. B.
NABÍZÍME: fixní mzdu plus motivační složku mzdy, příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu, zázemí stabilní společnosti, práci na HPP, kompletní zaškolení, příspěvek na dopravu, motivační systém odměňování, benefity za splátkový prodej, stravenky aj. . Po zaškolení lze upravit pracovní doba.
Pracovní smlouva na dobu 1 roku, poté na neurčito. V případě zájmu Vás budeme kontaktovat.
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na kleinovaeva@centrum.cz
ov. 5.9.
Volné místo konzultant/ka prodeje mobilních telefonů pro lokalitu Valašské Meziříčí.