Konzultant/ka prodeje mobilních telefonů

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Konzultant/ka prodeje mobilních telefonů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KONZULTANT/KA PRODEJE MOBILNÍCH TELEFONŮ
POŽADUJEME: aktivní přístup, příjemné vystupování, sledování vývoje trhu mobilních telefonů, znalost práce na PC.
NABÍZÍME: mzdu dle odpracovaných směn v měsíci, příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu, zázemí stabilní společnosti, kompletní zaškolení. Zkušenosti s prodejem nejsou podmínkou. Při oboustranné spokojenosti je možná dlouhodobá spolupráce a kariérní růst. Pracovní směny se dají individuálně nastavit. Požadavkem je minimálně 1 směna týdně, a to sobota 9:00-11:30 hodin.
PRVNÍ KONTAKT: na e-mail kleinovaeva@centrum.cz - do předmětu emailu napište DPP/brigáda. Pracovní smlouva na dobu 1 roku. V případě zájmu Vás budeme kontaktovat.
ov. 5.9.
Volné místo konzultant/ka prodeje mobilních telefonů pro lokalitu Valašské Meziříčí.