provozní údržbář

  • Holešov

Pracovní místo ( provozní údržbář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Holešov
- Náplní práce: postupná rekonstrukce firemního areálu, údržba budov a zařízení, opravy prostor pro nájemníky
- Požadujeme: vyučení, praxe min. 5 let, ŘP sk. výhodou, manuální zručnost, pracovitost, spolehlivost, odpovědnost, flexibilita, loajalita, samostatnost, Oprávnění na VZV nebo svářečský průkaz výhodou
- PD 7:00 - 15:30 hod., HM 26.000 - 30.000 Kč
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené ( tj. 25 dnů ), stravenky 123,- Kč / den, Pestrá a různorodá práce v kolektivu 15 kolegů, Zaměstnanecké slevy na prodávaný sortiment, Podporu od kolektivu v rámci zaškolení, Po zapracování, smlouva na dobu neurčitou
- Kontakt telefonicky Po-Pá (7:00 - 16:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: radek.miklik@intea-service.cz
Volné místo provozní údržbář pro lokalitu Holešov.