POMOCNÝ DĚLNÍK / DĚLNICE VE VÝROBĚ

  • Hořice

Pracovní místo ( POMOCNÝ DĚLNÍK / DĚLNICE VE VÝROBĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POMOCNÝ DĚLNÍK / DĚLNICE VE VÝROBĚ- pracoviště Hořice v Podkrkonoší
v případě zájmu kontaktujte pana Jaroslava Slavíka na emailové adrese: reznictviuslaviku@seznam.cz nebo telefonním čísle : +420 777 315 890

Do rodinného řeznictví - uzenářství U Slavíků v Hořicích přijmeme pomocného dělníka do výroby.
Náplň práce:
pomocné práce typu: tepelné oprac. masných výrobků, řezání, mletí, narážení, krájení, úklid pracoviště atd.

Požadujeme:
o Praxe v potravinářském oboru výhodou
o Potravinářský průkaz podmínkou
o Manuální zručnost
o Zodpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost
o Práce vhodná pro šikovné ženy i muže
o Časovou flexibilitu
o Zodpovědné a samostatné jednání

Nabízíme:
o práci na HPP
o práci v čistém a příjemném prostředí rodinné firmy
o zaměstnanecké slevy na maso a uzeninu
o jednosměnný provoz
o jistotu měsíčního příjmu
Volné místo pomocný dělník / dělnice ve výrobě pro lokalitu Hořice.