Operátor CNC soustruhu

  • Hulín

Pracovní místo ( Operátor CNC soustruhu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVIŠTĚ Hulín
- Náplň práce: upínání, vyrovnávání obrobků, práce na CNC soustruzích s řídícím systémem Sinumerik, práce s dílenskými měřidly, úprava CNC programů, korekce, údržba zařízení
- Požadujeme: nižší střední odborné vzdělání, min. 1 rok praxe jako CNC soustružník popř. CNC frézař, schopnost čtení výkresové dokumentace
- Pracovní doba: třísměnný provoz, Po-Pá 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 hod.
- Nabízíme: nástupní plat individuálně dle odbornosti a praxe, navýšení platového ohodnocení závisle na kvalitně vykonané práci, pracovní oděv, dotované stravování, stravenky, kurzy a školení pro zvýšení odbornosti, odměny při životním jubileu, smlouvu na dobu neurčitou
- Kontakt osobně v sídle Po-Pá 8:00-14:30 hod. nebo telefonicky Po-Pá (8:00 - 16:30 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: job@pneuform.eu
Volné místo operátor cnc soustruhu pro lokalitu Hulín.