SKLADNÍK/-ICE NÁHRADNÍCH DÍLŮ ZNAČKY ŠKODA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( SKLADNÍK/-ICE NÁHRADNÍCH DÍLŮ ZNAČKY ŠKODA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Náplň práce: příjem a výdej zboží, komunikace se zákazníky, manipulace se zbožím
organizace a údržba skladových prostor, kontrola a inventarizace zboží, příprava zboží pro denní rozvozy
- Požadujeme: SŠ s maturitou technického směru / technické znalosti, znalost práce na PC
zodpovědný a aktivní přístup k přidělené práci, pečlivost, samostatnost, spolehlivost
loajálnost, komunikační a organizační schopnosti, schopnost práce v týmu, řidičský průkaz skupiny B, praxe v provozu skladu výhodou
- Nabízíme: Zázemí prosperující společnosti, pracovní poměr na dobu neurčitou, v moderním prostředí, motivační finanční ohodnocení
firemní benefity, 4 týdny dovolené, sick days, příspěvek na sport
- Vhodné pro absolventy.
- Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu lubomir.kuhn@olfincarpalace.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice
Volné místo skladník/-ice náhradních dílů značky škoda pro lokalitu Hradec Králové.