VEDOUCÍ PROVOZU DO PEKÁRNY/CUKRÁRNY

  • Protivín

Pracovní místo ( VEDOUCÍ PROVOZU DO PEKÁRNY/CUKRÁRNY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
-SŠ vzdělání
-samostatnost, spolehlivost, důslednost
-organizační a komunikační schopnosti
-znalost nástrojů MS Office (Word, Excel)
-chuť učit se novým věcem
-životopis

Náplň práce:
-organizace a zajišťování průběhu výroby
-Navrhování uspořádání výrobních procesů
-Zpracování podkladů pro cenovou kalkulaci
-Spolupráce s vedoucím skladu a vedoucím dopravy
-Řízení, vedení a kontrola podřízených pracovníků
-Plánování obsazení směn
-Vedení příslušné dokumentace

Nabídka:
-hlavní pracovní poměr
-místo výkonu povolání Protivín
-jednosměnný provoz po - pá
-pracovní doba 6:00-14:30
-osobní přístup k zaměstnancům
-jistotu a zázemí stabilní české společnosti
-zaměstnanecké benefity: příspěvek na životní pojištění, stravování zdarma, služební mobilní -telefon, zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky
-nástup možný ihned
-mzda: 22 000 - 28 000 Kč/měsíc

Kontakt:
Roman Polanský, 736 521 151, polansky@polanskych.cz
Volné místo vedoucí provozu do pekárny/cukrárny pro lokalitu Protivín.