Nástrojař

  • Střítež

Pracovní místo ( Nástrojař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Chtěli byste najít uplatnění v silné mezinárodní společnosti, která buduje nový závod u Jihlavy pro přístup na celoevropský trh v oblasti lisovaných kovových součástí pro automobilový a elektronický průmysl?
Náplň práce:
Plnění veškerých úkolů nezbytných pro práci na lisovacím nástroji s následujícími činnostmi:
- Úpravy lisovacího nástroje a jeho seřízení pro výrobu
- Základní kontrola kvality výrobku
- Podpora při řešení problémů ve výrobě
Profil ideálního kandidáta:
- Spolehlivý a zodpovědný přístup k práci, samostatnost, pečlivost
- Manuální zručnost
- Zkušenost s obsluhou obráběcích strojů
- Nutná znalost anglického jazyka (spolupráce se zahraničními odborníky)
- Zkušenosti s úpravami lisovacích nástrojů výhodou
- Vyučen nebo SŠ s maturitou technického směru (nástrojař, seřizovač, zámečník,..)
- Porozumění technické dokumentaci
- Zájem učit se novým věcem
Volné místo nástrojař pro lokalitu Střítež.