Prodejní technik/technička

  • Český Krumlov

Pracovní místo ( Prodejní technik/technička ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Prodejní technik/technička - vzdělání vyučení technické zaměření, možno i absolvent.
Náplň práce: vstřícný a pro-aktivní přístup k zákazníkovi, manipulace se zbožím na prodejně i v zázemí, výdej zboží na objednávku, prodej s ohledem na dosažení plánovaných cílů, pokladní operace s hotovostí a platebními kartami, účast na interních školení o produktových novinkách a technikách. Požadavky: výhodou je praxe z oblasti prodeje, znalost nebo zájem o zahradní a dílenskou techniku, manuální a technická zručnost, základní uživatelská znalost práce s PC (MS Office, SW Pohoda je výhodou). Pracoviště Český Krumlov. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba turnusová (krátký, dlouhý týden od 8:00 do 20:00h). Nástup duben 2019. Mzda 26.000,-- - 32.000,-- Kč hrubého, prémie stravenky, slevy na sortiment Hecht, zdravotní volno, dovolená navíc, interní vzdělávací systém). Kontakt: kariera@hecht.cz, p. Macháčková Klára, osobně na adrese: Tovární 192, 381 01 Český Krumlov Po-Pá od 8:00 do 17:00h.
Volné místo prodejní technik/technička pro lokalitu Český Krumlov.