Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů - rozvozce pro pizzerii

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů - rozvozce pro pizzerii ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo vhodné pro osoby se zdravotním postižením I. a II. III. st. a osoby se zdravotním znevýhodněním.
Požadujeme ŘP sk.B, praxe v řízení automobilu, místní znalost ulic, celého města a okolí, orientace, vysoká míra samostatnosti. Hledáme nekonfliktní, komunikativní typ člověka, který je spolehlivý, zodpovědný, flexibilní, s prostorovou představivostí a schopností zvládat zátěžové situace. Čistý výpis z rejstřiku trestů, zdravotní průkaz, zdravotní stav odpovídající náplni práce.
Náplní práce je rozvážet pizzu, kebab, panini a další produkty z nabídky firmy, dle přijatých objednávek, přebírání hotovosti, která je následně na provozovně předána do kasy (hmotná odpovědnost). Komunikace se zákazníkem. Ochota pracovat na směny a o víkendu.
Nabízíme: HPP na poloviční úvazek, příjemné pracovní prostředí v nové provozovně, , možnost stravování se v místě pracoviště za personální ceny, zázemí a perspektivu.
Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na foodservicecl@seznam.cz
Osobní kontakt možný na adrese provozovny:Prokopa Holého 151, Česká Lípa v dopoledních hodinách!
Volné místo řidiči osobních a malých dodávkových automobilů - rozvozce pro pizzerii pro lokalitu Česká Lípa.