Technik servisního oddělení

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Technik servisního oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Lhoták Jiří, tel.: 733 726 864, e-mail: prodej@ccinternet.cz
Pracovní doba: 8,00 - 15,00 hod
Náplň práce:
Připojování nových zákazníků k internetu
Konfigurace domácích sítí a zařízení zákazníků
Konfigurace prvků sítě, routerů atp.
Požadujeme:
Schopnost pracovat samostatně, spolehlivost, slušné vystupování
Znalost práce s PC a znalost počítačových sítí
Řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
Plat po zaškolení 30 500 Kč
Odborné zaškolení
Dlouhodobou spolupráci
Firemní telefon a notebook i k soukromému využívání
Firemní připojení k internetu pro Vás doma
Možnost osobního rozvoje pomocí firemních Workshopů a školení
Firemní vozidlo s možností využití i pro soukromé účely
Svůj životopis s průvodním dopisem zasílejte na:
prodej@ccinternet.cz a předmět zprávy: Technik internetu - připojení - Karlovy Vary
Poté budete přizváni k osobnímu pohovoru s testem, ve kterém budou například tyto otázky:
Co to je DNS a k čemu slouží? Volná Wi-Fi pásma v ČR.

Příspěvek na stravu
Volné místo technik servisního oddělení pro lokalitu Karlovy Vary.