Ekonom/ka

  • Syrovice

Pracovní náplň

První kontakt: e-mailem

Pozice je do nově otvíraného velkoobchodu s ruským potravinami, požadujeme plynulou znalost RJ, UJ, znalost práce s počítačem v ruském jazyce, orientace s dokumenty vystavenými v RF, základní znalosti celní problematiky mimo státy EU

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Místo výkonu práce: Syrovice 132, 664 67 Syrovice
Volné místo ekonom/ka pro lokalitu Syrovice.

Požadujeme

Práce s PC - v ruském jazyce
Ruština Aktivní - plynulá znalost RJ nebo UJ, Ukrajinština Aktivní - plynulá znalost RJ nebo UJ

Nabízíme

Nástup možný od: 01. 04. 2019
Směnovost: Pružná pracovní doba