Optometrista

  • Teplice

Pracovní místo ( Optometrista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Náplň práce
stanovení kvality zrakové funkce zákazníka, určení korekčních hodnot
doporučení vhodné korekční pomůcky
vyšetření v oblasti předního segmentu oka pro potřeby korekce refrakčních vad
aplikace kontaktních čoček, poučení a zaškolení zákazníka, provádění následných kontrol
poradenství zákazníkům s výběrem brýlí
nabídka a prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných pomůcek
administrativa spojená s chodem optiky
Požadavky
VŠ vzdělání v oboru optometrie
komunikační dovednosti, příjemné a profesionální vystupování
schopnost dobře plánovat a organizovat svoji práci
máte zkušenosti s prodejem (není však podmínkou, rádi Vás vše naučíme)
řidičský průkaz sk. B (není podmínkou)
znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
Zaměstnanecké výhody:
motivující platové ohodnocení
prohloubení či získání praxe v oboru díky vzdělávací akademii
měsíční odměny za pracovní výkony
služební automobil, mobilní telefon, notebook
zvýhodněné ceny na naše brýle (dioptrické, sluneční) pro Vás a Vaše nejbližší
týden dovolené navíc
V případě zájmu zašlete životopis e-mailem.
Volné místo optometrista pro lokalitu Teplice.