Řidič- řidička autobusu

  • Trutnov

Pracovní místo ( Řidič- řidička autobusu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ŘIDIČ - ŘIDIČKA AUTOBUSU
Pro společnost, která nabízí služby v autobusové dopravě, hledáme uchazeče na pozici řidič/
řidička. Naše firma zajišťuje linkovou dopravu na Trutnovsku. Nabízíme práci na plný úvazek,
zajímavé finanční ohodnocení a zázemí firmy v Trutnově. V případě zájmu se ozvěte telefonicky na
číslo +420 737012107, nebo emailem na info@pk-transbus.cz.
Nástup: ihned
Místo výkonu práce: Trutnov
Nabízíme:
- práci na plný úvazek
- finanční ohodnocení 27 000 - 40 000
- jízdní výhody - doprava zdarma na linkách
společnosti pro zaměstnance a rodinné příslušníky
- příspěvek na stravování (stravenky, diety)
- další benefity
Požadujeme:
- řidičský průkaz skupiny D
- odborné vyučení bez maturity
- profesní průkaz
- zdravotní způsobilost pro výkon profese
- spolehlivost, zodpovědný přístup
- flexibilitu
Uvítáme: vyučení v oboru automechanik výhodou
Volné místo řidič- řidička autobusu pro lokalitu Trutnov.