ELEKTRONIK/-ČKA PRO OPRAVU SVÁŘECÍCH STROJŮ

  • Most

Pracovní místo ( ELEKTRONIK/-ČKA PRO OPRAVU SVÁŘECÍCH STROJŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME:
- platná vyhl. č. 50/78Sb.
- samostatnost
- výhoda orientace v oboru
- ŘP sk. B
NABÍZÍME:
- při oboustranné spokojenosti možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
- k hrubé mzdě prémiová složka dle výkonu
NÁPLŇ PRÁCE:
- servis a opravy svářecích strojů, nabíječek a kompresorů, občasné výjezdy na servis za zákazníky (v rozsahu cca 50km)
Pracovní doba je pondělí až pátek 7.30 - 16.00 hodin.
Zaměstnanecké výhody: služební automobil
HLÁSIT SE: p.Triebová, telefonicky od pondělí do pátku, 8:00h - 16:00h na čísle: 775 668 672 nebo e-mail: ucetni@metaweld.cz, osobně po telefonické domluvě
Volné místo elektronik/-čka pro opravu svářecích strojů pro lokalitu Most.