Příslušník Vězeňské služby ČR

  • Stráž pod Ralskem

Pracovní místo ( Příslušník Vězeňské služby ČR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: střední vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou, bezúhonnost, zdravotní, osobnostní a fyzickou způsobilost k výkonu služby, svéprávnost, občanství ČR.
Nabízíme: Nástupní služební příjem 26 120 Kč (po absolvování základní odborné přípravy až 28 050 Kč), po roce služby až 29 840,- Kč, náborový příspěvek až 100 000 Kč, 30 dnů dovolené v kalendářním roce, ubytování na ubytovně v místě pracoviště, možnost získání městského nájemního bytu v Mimoni a okolí, příspěvek na stravování, využití posilovny, sauny, využití zotavoven VS ČR k rekreaci, odměny při životním a pracovním výročí, lékařská péče, příspěvek na kulturní a sportovní vyžití, možnost čerpání bezúročných půjček z FKSP.
Pozice je vhodná i pro absolventy.
První kontakt emailem nebo telefonicky v pracovních dnech od 6,30 hod do 15,00 hod
Volné místo příslušník vězeňské služby čr pro lokalitu Stráž pod Ralskem.