Řidič - ka nákladního automobilu po ČR

  • Rýmařov

Pracovní místo ( Řidič - ka nákladního automobilu po ČR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Rýmařov + ČR

Hledáme do svého kolektivu v Rýmařově kolegu (kolegyni) na pozici:

Řidič(-ka) nákladního automobilu pro ČR

náplň práce:
- dle objednávek rozváží zákazníkům polystyrén a stavební profily po ČR,
-začátek a konec směny v Rýmařově, přespání na cestách v průměru jen 1 x týdně,

požadujeme:
- ŘP sk. C+E, profesní průkaz a digitální kartu řidiče,
- zdravotní způsobilost, psychotesty a trestní bezúhonnost,
-samostatnost a odpovědný přístup,

nabízíme:
- zaměstnání na plný pracovní úvazek,
- 1 směnný provoz, víkendy volné
- pracovní smlouva na dobu neurčitou s nástupem možným ihned,
- platové ohodnocení minimálně od 30.000,-Kč/měs , + prémie za spotřebu, za docházku, za spaní na cestách,
- další navyšování mzdy dle schopností a dovedností zaměstnance,
- moderní vozový park (vozy DAF a MAN),

Životopis posílejte na e-mail: radek.krvac@styrogroup.cz, tel.: 725 220 004
Vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k osobnímu pohovoru.

Z : 12.12.2018
Volné místo řidič - ka nákladního automobilu po čr pro lokalitu Rýmařov.