Webdesigner/ka - Kodér - frontendista/ka se znalostí JavaScriptu

  • Sadov

Pracovní místo ( Webdesigner/ka - Kodér - frontendista/ka se znalostí JavaScriptu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Karásková Dagmar, tel.: 775228788, e-mail: dagmar.karaskova@kokiskashop.cz

Náš tým potřebujeme posílit o webového kodéra se znalostí CSS, HTML, JavaScript a grafickým cítěním. Uvítáme zájem o další oblasti jako například CX, grafika, sociální sítě.

pracovní náplň:
- Kódování a úpravy našich eshopů a informačního systému.
- Tvorba podpůrných webových stránek a aplikací.
- Spolupráce s ostatními členy týmů marketingu a programátorů.
- Zajímavá a rozmanitá práce s novými technologiemi a vizemi.

požadavky:
- Technologie: HTML5, CSS3, JavaScript + jQuery.
- Prokazatelnou praxi s tvorbou responzivního designu.
- Kreativitu a smysl pro estetiku.
- Aespoň částečnou znalost anglického jazyka.
- Zodpovědného týmového hráče, kterého baví učit se nové věci.

Výhodou:
- Schopnost zorientovat se v šablonách PHP a v MySQL, znalost některého verzovacího systému, grafického editoru, online propagace, sociálních sítí.

Uvítáme:
- Znalost prvků moderní webové grafiky, zaměření na CX/UX.

Co můžeme nabídnout:
- Stabilitu a zázemí rostoucího mezinárodního e-shopu.
- Možnost učit se novým věcem a rozvíjet se profesně.
- Práci se zajímavými technologiemi internetu, možností seberealizace a samostatnosti, která posune dál vás i nás.
- Menší tým pracující ve zcela neformálním prostředí.
- Zaměstnanecké benefity (zdarma výborná káva a nápoje, slevy na zboží, on-line kurzy, sick days, firemní akce, mobilní telefon)
- Časově flexibilní práci v přátelském kolektivu, částečný home office.
- Progresivní bonusy dle výkonu