vychovatel/ka - terapeut/ka

  • Světlá nad Sázavou

Pracovní náplň

- zaměření vzdělání sociální, pedagogické nebo psychologické, minimálně 200 hodin uceleného sebezkušenostního sociálně-psychologického nebo psychoterapeutického výcviku, zdravotní způsobilost, bezúhonnost
- prac. poměr na 1 rok, v případě dosahování dobrých pracovních výsledků převedení na dobu neurčitou
Osobní konakt možný po předchozí tel. domluvě.
Volné místo vychovatel/ka - terapeut/ka pro lokalitu Světlá nad Sázavou.

Nabízíme

Nástup možný od: 08. 07. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Podobné nabídky

Vychovatel

Výchovný ústav, středisko výchovné péče, střední škola a školní jídelna Černovice, Jirákova 285

  • Černovice
  • Inzerováno včera

Chovatel,- ka hospodářských zvířat

AGRODAM Hořepník, s.r.o.

  • Hořepník
  • Inzerováno déle jak týden

VYCHOVATEL/KA ŠK. DRUŽINY

Základní škola a Mateřská škola Třebelovice, okres Třebíč, příspěvková organizace

  • Třebelovice
  • Inzerováno déle jak týden

Detaily nabídky vychovatel/ka - terapeut/ka, Světlá nad Sázavou

Firma

Adresa

Rozkoš 990, Světlá nad Sázavou

Vzdělání

Bakalářské

Zařazení

Vzdělávání výuka a školství

Kontaktní osoba

Tereza Bártová

Zaujala vás tato nabídka?

Podobné nabídky

Vychovatel

Výchovný ústav, středisko výchovné péče, střední škola a školní jídelna Černovice, Jirákova 285

  • Černovice
  • Inzerováno včera

Chovatel,- ka hospodářských zvířat

AGRODAM Hořepník, s.r.o.

  • Hořepník
  • Inzerováno déle jak týden

VYCHOVATEL/KA ŠK. DRUŽINY

Základní škola a Mateřská škola Třebelovice, okres Třebíč, příspěvková organizace

  • Třebelovice
  • Inzerováno déle jak týden
Vložit inzerát