INŽENÝR PROJEKTANT TOPNÝCH A CHLADICÍCH SYSTÉMŮ

  • Liberec

Pracovní místo ( INŽENÝR PROJEKTANT TOPNÝCH A CHLADICÍCH SYSTÉMŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE:
a) projektování topných systémů a zdrojů tepla a chladu (kotle, kotelny, tepelná čerpadla apod.)
b) projektování plynových zařízení
• provádění projekčních prací dle zadání a pokynů manažera zakázky
• účast na projektování významných zakázek pro renomované klienty automotive po celé ČR
• úzký kontakt se stavbou – velká část projektů je připravována pro náš realizační úsek
• příprava výkazů výměr pro oddělení realizace
KVALIFIKAČNÍ A OSTATNÍ POŽADAVKY :
• SŠ nebo VŠ strojní nebo stavební, nejlépe obor TZB, nebo jiná s praxí v oboru alespoň 1 rok
• technické myšlení a představivost
• schopnost práce v CAD systémech nutná
• týmová práce, spolupráce s realizačním týmem
• odpovědnost, samostatnost a spolehlivost, pečlivý a iniciativní přístup k práci, flexibilita
• řidičský průkaz skupiny B podmínkou, ochota ke služebním cestám
MÍSTO VÝKONU PRÁCE (Liberec):
NABÍZÍME:
• zázemí stabilní společnosti
• dlouhodobou pracovní perspektivu
• samostatnou a odpovědnou pozici
• dobré platové podmínky v závislosti na samostatnosti, výkonnosti a délky praxe
• možnost dalšího vzdělávání, profesní semináře, příležitost k osobnímu růstu
• flexibilní pracovní dobu
• mobilní telefon
• PC
• Služební vozidlo dle potřeby
Volné místo inženýr projektant topných a chladicích systémů pro lokalitu Liberec.