Operátor/ka Specialista Prepack

  • Kladno

Pracovní místo ( Operátor/ka Specialista Prepack ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis vykonávané činnosti:
- manipulace s materiálem, nastavení linky, průběžná kontrola kvality výroby, manipulace s hotovou výrobou, manuální vkládání materiálu PP.

Požadovaná praxe - praxe z výrobního prostředí, praxe s vedením a seřizováním linky.

Další požadavky:
- základní matematické dovednosti, schopnost kooperovat s dalšími členy týmu a oddělení, chuť učit se nové věci,
- schopnost priorizace - schopnost rychle a správně se rozhodnout,
- schopnost soustředit se i v rušnějším prostředí, schopnost týmové práce,
- anglický a srbský jazyk komunikativně - velkou výhodou.

Nabízíme:
- možnost stravování na pracovišti v ceně 14 Kč.
Volné místo operátor/ka specialista prepack pro lokalitu Kladno.