Skladník i BEZ ZKUŠENOSÍ od 25 500 Kč !

Pracovní náplň

Chtěli by jste začít s prací ve skladu, ale bojíte se, že Vás nepřijmou bez zkušeností? Nám to nevadí, vše Vás naučíme a potřebná osvědčení a školení Vám zařídíme!
Pokud jste již zkušený skladník, je to samozřejmě výhodou.

Jedná se o práci ve skladu ve 2-3 směnném provozu!
Náplní Vaší práce bude příjem a výdej balíků, naskladňování, manipulace i za pomoci VZV.

Požadujeme

* Především vlastní motivace
* Chuť pracovat ve 2 nebo 3 směnném provozu (6-14 , 14-22 , 22 - 6)
* Fyzická zdatnost
* Spolehlivost a zodpovědný přístup

Nabízíme

- Týden dovolené navíc, relaxovat můžete celých 25 dní za rok
- docházkový bonus 2.000 Kč
- bonus za směnnost 1 500 Kč
- V kantýně přímo ve výrobní hale budete mít dotované obědy