Dopajování v elektrovýrobě | BRNO Slatina

Pracovní náplň

Zajímá Vás oblast elektro? Máte zájem o dlouhodobou spolupráci, nebojíte se třísměnného provozu a jste spolehlivý/spolehlivá?
Pak hledáme do naší moc fajn party právě Vás! :-)

Náplní práce bude:

- kontrola s vytápěním spojených produktů
- kontrola a oprava desek plošných spojů po strojním pájení
- dopajování desek plošných spojů
- pájení mikroperem
- technická / manuální práce drobnějšího charakteru
- oprava defektů, detekce falešných chyb

Místo výkonu práce je v Brně - Slatina, jedná se o třísměnný provoz (ranní/odpolední/noční).

Nabízíme práci ve stabilní nadnárodní společnosti s možností profesního růstu!

Nástup: ihned nebo po dohodě
Lokalita: Brno Slatina
Směny: 3-směnný provoz (ranní, odpolední, noční)

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat pro více informací!

Pozice je vhodná i pro absolventy, kteří mají chuť se rozvíjet a získat cenné zkušenosti.

Požadujeme

Co by měl splňovat úspěšný kandidát?

- manuální zručnost a šikovnost
- samostatnost, zodpovědnost
- práce ve 3-směnném provozu
- praxe na obdobné pozici velkou výhodou
- zkušenost s osazováním desek plošných spojů výhodou
- zkušenost s pájením výhodou (pájení mikroperem)

Nástup: IHNED nebo dohodou
Lokalita: Brno Slatina, Černovice

Nabízíme

- zajímavá mzda, možnost navýšení
- bonusy
- 25kč/h příplatek za noční směnu (při 1 týdnu nočních směn +940 kč)
- 50% příplatek za víkendovou směnu (při 1 sobotní směně +1200kč)
- 100% příplatek za svátek
- příspěvek na stravné ve výši 55 % z ceny jídla (za mesíc příspěvek až 500kč)
- měsíční příspěvek na praní
- 1 týden dovolené navíc (celkem tzn. 25 dní/rok)

- možnost přestupu do kmenoveho stavu společnosti
- skvělý kolektiv
- odborné vzdělávaní

- zázemí silné společnosti!
- možnost profesního růstu!

Společnost nabízí propracovaný systém školení a s tím spojený kariérní růst a odměňování zaměstnanců.

Detaily nabídky Dopajování v elektrovýrobě | BRNO Slatina

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát