Obsluha zařízení na úpravu kovového odpadu

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Obsluha zařízení na úpravu kovového odpadu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned, 3 směny, plný pracovní úvazek 38,75 hod./týden.První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky nebo e-mailem (606 790 093, novotna@kovosrot.eu).
Požadavky:
- výuční list
- řidič VZV
- svářečský průkaz - výhodou
- organizační schopnosti
- schopnost spolupráce v týmu a zároveň schopnost samostatné práce
- osobní přístup, loajalita, pečlivost, zodpovědnost
- flexibilita, aktivní přístup k práci, vysoké pracovní nasazení
Náplň práce:
- obsluha zařízení na úpravu kovového odpadu
- dohled na stav zařízení a provádění údržby
- třídění železného šrotu
- úklid prostor na třídění a skladování materiálu
Nabízíme: podnikové stravování, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, finanční odměny při životních jubileích
Volné místo obsluha zařízení na úpravu kovového odpadu pro lokalitu Česká Lípa.