OPERÁTOR VÝROBY/ STROJVEDOUCÍ ZPRACOVATELSKÉHO STROJE

Pracovní místo ( OPERÁTOR VÝROBY/ STROJVEDOUCÍ ZPRACOVATELSKÉHO STROJE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: zodpovědnost za bezproblémový chod stroje, nastavení linky pro jednotlivé zakázky, zajištění výrobních procesů, komunikace s kolegy v pracovním týmu včetně mistrů výroby, vedení menšího týmu, 3 směnný provoz, práce v riziku hluku.
Požadujeme: středoškolské vzdělání nebo střední odborné učiliště - technické zaměření výhodou, zkušenosti s flexotiskem či výsekovým strojem výhodou, schopnost vést menší pracovní tým, práci v týmu, samostatné rozhodování, spolehlivost, flexibilitu, ochotu učit se novým věcem, znalost MS Office výhodou.
Nabízíme: možnost práce v přátelském kolektivu, práci na zcela nových strojích, perspektivu neustálého rozvoje, vzdělávání, zázemí velkého mezinárodního koncernu, plat od 21.000,- až 26.000 Kč- bude upřesněno při osobním jednání dle zkušeností a dovedností, firemní benefity- 5 týdnů dovolené, nadstandardní odměny za směnný provoz, závodní stravování, příspěvky na dětské tábory, příspěvky na penzijní a životní pojištění, lékařská péče nad rámec zákona a další.

Zájemce prosíme o zaslání životopisu na adresu e-mail: martina.dlouha@mondigroup.com , tel. 387 733 205
arnost.vydra@mondigroup.com, tel. 602 130 978
Prosíme o umístění klauzule: "Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů obsažených v mé pracovní nabídce pro potřeby realizace procesu výběrového řízení v souladu se zákonem na ochranu osobních údajů". Dovolujeme si upozornit, že budeme kontaktovat pouze vybrané osoby.