Odborný pojišťovací poradce, poradkyně - přepážkoví pracovníci

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Odborný pojišťovací poradce, poradkyně - přepážkoví pracovníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ODBORNÝ POJIŠŤOVACÍ PORADCE, PORADKYNĚ - PŘEPÁŽKOVÍ PRACOVNÍCI
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: komunikativní dovednosti, efektivní plánování své práce a času, vytrvalost a schopnost učit se novým věcem, min. SŠ vzdělání s maturitou, uživatelská znalost práce na PC, časová flexibilita.
NABÍZÍME: přidělení skupiny stávajících klientů do péče, nadstandartní příjmy a finanční podpora v prvních 3 letech, propracovaný systém odborného a obchodního vzdělání, denní podpora manažera - jak hledat a kontaktovat klienty, jak vést obchodní jednání a dosahovat kvalit profesionálního poradce, jak stabilizovat a rozšiřovat kmen vlastních klientů, uznání okolí a kvalitní zázemí prestižní mezinárodní společnosti, bohatý benefitní systém, zájezdy a jiné ceny pro výherce našich soutěží.
Fixní plat + provize, propracovaný a bezplatný systém školení.
PRVNÍ KONTAKT: Životopisy zasílejte e-mailem: norbert.michalek@uniqa.cz , telefonicky na čísle 605 285 338.
ov. 22.7.
Volné místo odborný pojišťovací poradce, poradkyně - přepážkoví pracovníci pro lokalitu Valašské Meziříčí.