Řidič mezinárodní a vnitrostátní kamionové dopravy

  • Netolice

Pracovní místo ( Řidič mezinárodní a vnitrostátní kamionové dopravy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Poznámka k volnému místu:
Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. C+ E, průkaz profesní způsobilosti, digitální kartu řidiče,
- výpis z rejstříku trestů a z bodového hodnocení, - posudek o výsledku dopravně psychologického vyšetření,
- praxe vítána,
- časová flexibilita, zodpovědnost, spolehlivost, pozitivní přístup k práci.
Nabízíme:
- jistotu zaměstnání u stabilní české společnosti s mezinárodní účastí,
- PP na dobu neurčitou
- jistotu vyplacené mzdy na výplatní pásku, pevný výplatní termín,
- výborné platové podmínky,
- odpočinkové a hygienické prostory pro naše řidiče,
- moderní vozový park, zázemí (vlastní servis, myčka, výjezdová servisní vozidla),
- čtvrtletní prémie za výkon.
Kontakt : Vodňanská č.p. 533, 384 11 Netolice, tel.: 731 123 112, email: personalni@sindelar-spedition.cz
Volné místo řidič mezinárodní a vnitrostátní kamionové dopravy pro lokalitu Netolice.